Degustační menu „Kuchyně severní Itálie“

 In Novinky

Milí Arkáďané,

zdravím Vás z prosluněné Alby, centra vinařství v oblasti Piemont. Vypravil jsem se pro Vás vybrat ta nejlepší vína, nejen z této oblasti, ale i z Lombardie a Trentina. V této souvislosti bych Vás chtěl pozvat na degustaci těchto vín, která se uskuteční 21. 9. 2017 v 18,00 hod v Arcadia Ristorante Grill & Bar.

Videopozvánka na degustaci - nákup vín

Předmětem degustace budou vína z oblasti Piemont, a to zejména z odrůd Barbera, Nebbiolo, tedy zejména Barolo a Barbaresco. Dále ochutnáme nesmírně zajímavá vína z Lombardie, konkrétně z oblasti Valtellina, která patří k těm nejvyšším polohy pěstování vína v Evropě, kde některé vinice se nacházejí až v 900 m. n. m. Dále ochutnáme bílá i červená vína z vinařství Nals Margreid z oblasti Trentino.

Degustační menu bude na téma kuchyně severní Itálie současně s víny jsem pro Vás nakoupil i autentické italské suroviny včetně čerstvých lanýžů, na detaily se podívejte v na krátkém videu.

Nákup lanýžů na degustaci

Těším se na vaši účast a jsem s pozdravem

Mgr. Petr Houžvička

DEGUSTAČNÍ MENU

k degustaci vín „Vína severní Itálie“

Z oblastí  –  Alto adige, Lombardie a Piemont

Čtvrtek 21. září 2017

  

Dýňové taštičky s šalvějovým máslem

Kapustový krém s tyrolským špekem

Vaječná pasta tajarin s lesními houbami a lanýži

Perlička s ragú z podzimní zeleniny s grilovanou polentou

Kaštanový koláč s mascarpone

italie

Cena  degustace je stanovena na 1 200 Kč za osobu (v předprodeji 1 000 Kč  viz poznámka) a zahrnuje degustaci vín včetně pětichodového menu.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že se v minulosti stávalo, že někteří účastníci se opakovaně omluvili na poslední chvíli, případně se bez omluvy nedostavili, ač byli zarezervováni, rozhodl jsem se vás pozitivně motivovat k účasti. Proto při této a při každé další degustaci bude cena v předprodeji zvýhodněná oproti placení na místě. Předprodej bude končit v úterý 19. 9. 2017. Vstupenky si můžete zakoupit v sekretariátu advokátní kanceláře či po dohodě v Arcadii.

Protože je kapacita Arcadie omezena, je nutno si účast předem zarezervovat, a to na telefonu 602 73 55 71 nebo emailem:  info@akhouzvicka.cz.

Tato pozvánka není adresná, takže pokud se vám bude zdát, že se tato akce může líbit i vašim přátelům, neváhejte ji předat dál. Degustaci můžete také  zakoupit jako dárek. V tom případě kontaktuje uvedený telefon  za účelem přípravy dárkového poukazu.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search